Imprimir aquesta pàgina

Serveis assistencials

 

 

Servei Càrrec Nom
Admissió Coordinadora Andrea Izquierdo Ortega
Anàlisis Clíniques Cap de servei Isabel Llompart Alabern
Anatomia Patològica Cap de servei Juan Enrique Serra Trespallé
Anestèsia i Reanimació Cap de servei Luis Carlos Mora Fernández
Angiologia i Cirurgia Vascular Cap de servei Pascual Lozano Vilardell
Cardiologia Cap de servei Vicente Peral Disdier
Cirurgia Cardíaca Cap de servei José Ignacio Saez de Ibarra Sánchez
Cirurgia General i Digestiva Cap de servei Xavier González Argenté
Cirurgia Maxil·lofacial Cap de servei  Víctor Lasa Menéndez
Traumatologia i Cirurgia Ortopèdica Cap de servei José Luis Suárez Pérez
Traumatologia Infantil Cap de servei Ignasi Sanpera Trigueros
Cirurgia Pediàtrica Cap de servei Claudia Marhuenda Irastorza
Cirurgia Plàstica i Reparadora Cap de servei Jaume Estrada Cuxart
Cirurgia Toràcica Cap de servei Ángel Francisco Carvajal Carrasco
Dermatologia Cap de servei Ana Martín Santiago
Digestiu Coordinador Daniel Ginard Vicens
Endocrinologia Cap de servei Vicente Pereg Macazaga
Farmàcia Cap de servei Olga Delgado Sánchez
Obstetricia i Ginecologia Cap de servei Octavi Córdoba i Cardona
Hematologia i Hemoteràpia Cap de servei Antonia Sampol Mayol
Hospitalització a domicili Coordinadora  Elena Delgado Mejía
Immunologia Cap de servei Jaime Pons de Ves
Medicina Intensiva Cap de servei Julio Velasco Roca
Medicina Interna Cap de servei Javier Murillas Angoiti
Medicina Nuclear Cap de servei Mª Cristina Peña Viloria
Medicina Preventiva Cap de servei Mª Olga Hidalgo Pardo
Microbiologia Coordinador Antonio Oliver Palomo
Nefrologia Cap de servei  
Pneumologia Cap de servei Ernest Sala Llinás
Neurocirurgia Cap de servei Javier Ángel Ibáñez Domínguez
Neurologia Cap de servei Bernat Sureda Ramis
Oftalmologia Cap de servei Juan Antonio Aragón Roca
Oncologia Cap de servei Josefa Terrasa Pons
Oncologia Radioteràpica Cap de servei José Pardo Masferrer
Otorinolaringologia Cap de servei Manuel David Tomás Barberán
Pediatria Cap de servei Joan Figuerola Mulet
Psiquiatria Cap de servei Joan Salvà Coll
Psiquiatria Infantil (IBSMIA) Coordinadora María Isabel Flórez Fernández
 Psiquiatria / H. Psiquiàtric Cap de servei Rainer Chrysant Oberguggenberger
Radiodiagnòstic Cap de servei Juan Antonio Palmer Sancho
Radiofísica Cap de servei Joan Font Gelabert
Rehabilitació Cap de servei Naimah Koulaimah Gabriel
Reumatologia Cap de servei Luís Espadaler Poch
Unitat de diagnòstic molecular i genética clínica Coordinadora Iciar Martínez López
Urgències Adults Cap de servei Bernardino Comas Díaz
 Urologia  Cap de servei  Pedro Pizá Reus

 

 

Llegir 20174 vegades